بعدی
like
گریم هندی برای بازیگر سریال

ناصر نصیر، پزشک «حکایتهای کمال» شد

‏. ‏(‏۷-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

رامین ناصر نصیر به گروه بازیگران سریال «حکایتهای کمال» پیوست.

به گزارش آرت کافه، سریال «حکایتهای کمال» با کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن شایانفر، همچنان مراحل تصویربرداری را در شهرک غزالی سپری می کند. امروز سه شنبه، گروه بخشی از سکانس های مربوط به خیمه شب بازی را جلوی دوربین می برند.


رادیو تلویزیون حکایتهای کمال  قدرت الله صلح میرزایی محمود پاک نیت شهره لرستانی حمید ابراهیمی محمدرضا شیرخانلو سولماز غنی علی مسلمی شهرام عبدلی بیژن بنفشه خواه یوسف صیادی امیر نوری

تاکنون بیش از ۸۰ درصد سریال تصویربرداری شده است و تدوین سریال به طور همزمان توسط شادی شایانفر در حال انجام است رامین ناصر نصیر در نقش دکتر هندی به گروه بازیگران سریال پیوسته است. این کاراکتر پزشکی هندی تبار است که در ایران مطب زده و مشغول به کار است که در قسمتهایی از داستان با دیگر شخصیتهای اصلی ارتباط پیدا می کند.سعید عسگری دیگر بازیگری است که به پروژه پیوسته است و نقش معلم را بازی می کند. این دو آخرین بازیگرانی هستند که در فاز نخست به پروژه پیوسته اند.

سریال «حکایتهای کمال» در ۳۱ قسمت توسط سیمافیلم تهیه می شود. فاز نخست این سریال برای ۳۱ قسمت نگارش و قسمت های دیگر برای فاز دوم در نظرگرفته شده است.

محمود پاک نیت، شهره لرستانی، حمید ابراهیمی، محمدرضا شیرخانلو، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی، بیژن بنفشه خواه، یوسف صیادی، امیر نوری، فلورنظری، بیتا خردمند، سیروس میمنت، مهرداد ضیایی، مختار سائقی، اکبرسنگی، آرش نوذری، داریوش سلیمی، سعید پیردوست، عباس محبوب، بهشاد مختاری، حسین چنگی، فریده دریامج، تقی زنجانی، حمید صفایی و شهربانو موسوی، به همراه هنرمندان خردسال امیرحسین کافتری، همراز اکبری و محمدحسین بلوکات و جمعی از بازیگران سینما و تئاتر در این سریال بازی دارند.

این سریال روایتی از دهه ۴۰ است و اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی محسوب می شود که قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است.صلح میرزایی تاکنون سریال‌های «پنجره»، «رخصت» و «دختری به نام آهو» را برای تلویزیون ساخته است. سریال «هست و نیست» جدیدترین سریال محسن شایانفر در حوزه تهیه‌کنندگی هم زمستان گذشته به کارگردانی حسین سهیلی زاده از شبکه دو پخش شد.

سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: نویسندگان: نسیم عرب امیری، آزاده محسنی، کریم خودسیانی، سید حسین امیرجهانی، دستیار تهیه:علی اصغررضایی، مدیر تصویربرداری:ناصرمحمودکلایه، تصویربردار:ناصربیک زاده، صدابردار:وحیدسلطانی، طراح هنری: غفار رضایی، طراح صحنه: فرهادعزیزی فرد، طراح لباس: مهناز نوروزی، طراح گریم:بابک شعاعی، آهنگساز: فردین خلعتبری، صداگذاری و میکس: محمود موسوی نژاد، جلوه های ویژه: حمیدرسولیان، طراح بدلکاری: علیرضافتحی، دستیار کارگردان: امیر سلیم خانی، مدیر تولید: سعیدکنگاورنظری، برنامه ریز: حامدصلح میرزایی، تدوین: شادی شایانفر، امورمالی: ابراهیم تفرشی،منشی صحنه: بیتا ارسطویی، مدیرتدارکات: مهدی آقامحمدی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: فرامرز بیات و مشاور رسانه ای: هادی داداشی.