بعدی
like

افتتاح نمایشگاه «یک اثر، یک نمایشگاه» در گالری «دال»

‏. ‏(‏۴-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

آیین افتتاح و نخستین روز نمایشگاه «یک اثر یک نمایشگاه» در گالری «دال» تهران برگزار شد.

به گزارش آرت کافه،اثری که در این نمایشگاه از میرزا غلامرضا اصفهانی برای اولین بار، به نمایش درآمده از نظر ابعاد و اندازه قلم در میان آثار به جا مانده از این استاد نامدار، بی¬نظیر است و برگزارکننده این نمایشگاه برای ارائه جزئیات اثر، چند دیتیل در مقیاس دوبرابر از اصل اثر تهیه کرده است و با نصب آن روی دیوار گالری این فرصت را فراهم کرده تا مخاطبان بتوانند بهتر در جریان ظرائف و جزئیات اثر قرار بگیرند.


هنرهای تجسمی گالری دال یک اثر یک نمایشگاه  امیر احمد فلسفی علی شیرازی الهه خاتمی حمیدرضا قلیچ خانی  احمد مازادی محمدتقی اسدی محمدکاظم امیدبخش محسن ذاکرالحسینی

علیرضا کیاکاظمی هنربان این نمایشگاه درباره برپایی نمایشگاه از یک اثر میرزا غلامرضا اصفهانی گفت: میرزا در ایران شاید محبوب ترین خوشنویس به حساب می آید و در زمان حیاتش نیز بسیار محبوب بوده است. جالب است بدانید که چندین برابر تعداد آثاری که از این هنرمند در موزه های ایران نگه داری می شود، در اختیار مجموعه دارهاست. ما امیدواریم اگر فرصت و امکانش فراهم شود، نمایشگاه های دیگری از آثار این هنرمند شهیر برپا کنیم.

در آیین گشایش نمایشگاه «یک اثر، یک نمایشگاه»، امیر احمد فلسفی، علی شیرازی، الهه خاتمی، حمیدرضا قلیچ خانی، ، احمد مازادی، محمدتقی اسدی، محمدکاظم امیدبخش، محسن ذاکرالحسینی و دیگر اساتید خوشنویسی حضور داشتند.

این نمایشگاه تا ۱۰ اسفند در گالری دال به نشانی خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه پارک‌وی، روبه‌روی رستوران لوکس طلایی، کوچه میرشریفی، پلاک ۹، طبقه همکف برپاست .

علاقه‌مندان می توانند همه روزه برای بازدید آن مراجعه کنند.