بعدی
like

رونمایى از پوستر بین المللى «دیاپازون»

‏. ‏(‏۹-‏مهر-‏۱۳۹۸)

پوستر بین المللى فیلم سینمایى «دیاپازون» رونمایى شد.

به گزارش آرت کافه،همزمان با افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللى بوسان کره جنوبى و حضور فیلم سینمایى «دیاپازون» با کارگردانى حامد تهرانى و تهیه‌کنندگى علیرضا شجاع‌نورى در بخش «جریان نو»ی این رویداد سینمایى، پوستر بین المللى آن با طراحى احسان برآبادى رونمایى شد.


سینما جشنواره بین‌المللى بوسان کره جنوبى  دیاپازون  حامد تهرانى  علیرضا شجاع‌نورى ژاله صامتی بهنوش بختیاری علیرضا استادی مهدی حسینی‌نیا حسین تهرانى ایلیا کیوان  معصومه رحمانی بابک نوری علیرضا ساوه درودی

«دیاپازون» با برخورداری از یک فیلمنامه اجتماعی که نویسندگی آن را حسین تهرانی برعهده داشته است، شنبه پنجم و چهارشنبه نهم اکتبر (١٣ و ١٧ مهر) در این جشنواره به نمایش در خواهد آمد.

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی‌نیا، حسین تهرانى، ایلیا کیوان ، معصومه رحمانی، بابک نوری،علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی‌خانی، شادی گنجی، مهران آتش‌زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی، یکتا طبیبی و بیتا تقى‌پور در این فیلم بازی کرده اند.

جشنواره جهانی فیلم بوسان (Busan International Film Festival) که به اختصار آن را (BIFF) می‌خوانند یکی از جشنواره‌های مهم فیلم در آسیا است که هر ساله در ماه اکتبر در کلان‌شهر بوسان (یا پوسان) کره جنوبی برگزار می‌شود.

پخش کننده جهانى این فیلم موسسه بین‌المللى هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخى است.
@nasrodinmolla