بعدی
like
با حضور کارگردان انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»

رمان مصور «ارشیا» در باغ کتاب رونمایی می‌شود

‏. ‏(‏۲۷-‏بهمن-‏۱۳۹۷)

مراسم رونمایی از رمان مصور «ارشیا» با حضور نویسنده این اثر، اشکان رهگذر چهارشنبه ۸ اسفندماه در باغ کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش آرت کافه، نخستین جلد رمان مصور «ارشیا» از سری رمان‌های مصور انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» با حضور اشکان رهگذر، نویسنده و کارگردان چهارشنبه ۸ اسفندماه در کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب رونمایی می‌شود.


سینما رمان مصور  ارشیا   استودیو هورخش    جمشید  کیان کهرم  پرویزپرستویی آخرین داستان

رمان مصور «ارشیا» که برگرفته از شخصیت ارشیا، وزیر دربار جمشید شاه است قصه دوران نوجوانی این شخصیت را روایت می‌کند. شخصیتی که پرویز پرستویی صداپیشگی آن را در انیمیشن «آخرین داستان» برعهده دارد. این انیمیشن به تازگی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین انیمیشن شده است.

رمان مصور «ارشیا» توسط استودیو هورخش که پیش از این مجموعه رمان‌های مصور «جمشید» را در چهار جلد منتشر کرده در ۶۴ صفحه به چاپ رسیده است. این رمان با ویراستاری زهرا نجفی، حضور کیان کهرم به عنوان مشاور باستان‌شناسی، طراحی جلد، استوری برد، طراحی و رنگ رسول رضایی‌‌جو، طراحی گرافیکی ملیحه بیدکی فلیان، مدیریت تولید علی قربانی و مدیران اجرایی آرمان رهگذر، نفیسه مقدم‌پور و ‌تارا صدیقی صورت پذیرفته است.

رمان مصور «ارشیا» در دو جلد طراحی شده که نخستین جلد آن چهارشنبه ۸ اسفندماه ساعت ۱۷ در کتابفروشی باغ کتاب به آدرس کتابخانه ملی تهران، باغ کتاب، سروستان، انتهای کتابفروشی بزرگسال رونمایی می‌شود.

شرکت در این مراسم برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.