بعدی
like
با حضور کارگردان و بازیگران نوجوان

اکران «ضربه‌فنی» در سالنِ نمایش کانون تهران آغاز شد

‏. ‏(‏۲۵-‏تیر-‏۱۳۹۸)

فیلم «ضربه‌فنی» تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور کارگردان و بازیگران نوجوان فیلم در سالن نمایش مرکز فرهنگی هنری شماره ۳۰ کانون تهران اکران شد.

به گزارش آرت کافه،همزمان با اکران فیلم در مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر کشور، برای نخستین بار فیلم «ضربه ‌فنی» طی مراسمی در مرکز فرهنگی هنری شماره ۳۰ کانون تهران اکران شد.


سینما  ضربه‌فنی   کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان غلامرضارمضانی

این فیلم که با کارگردانی غلامرضا رمضانی در سال ۱۳۹۷ تولید و موفق به دریافت جایزه‌های متعددی شده است، در این اکران با استقبال کودکان و نوجوانان و والدین همراه بود.

پس از تماشای فیلم، غلامرضا رمضانی نویسنده و کارگردان فیلم ضربه‌فنی، همراه سه نوجوان بازیگر این فیلم حسین ملکی، سیاوش اسدپور و متین جان‌جانه در جمع اعضای کانون، از خاطره‌‌های خود از دوران عضویتش در کانون گفت.

این هنرمند که دوران کودکی و نوجوانی خود را در مراکز کانون سپری کرده بود گفت: مهم‌ترین خاطرات من از کتاب‌خانه‌های کانون، جلسه‌های داستان‌نویسی و قصه‌گویی است.

رمضانی ادامه داد: وقتی به کتاب‌خانه‌های کانون قدم می‌گذارم حس خوبی دارم و امروز خوشحالم فیلمی که اعضای کانون می‌بینند را من به‌عنوان عضو قدیمی آن نوشته‌ام و ساخته‌ام و این فیلم با استقبال خوب اعضای کانون همراه شده است.

مرتضی نظری مدیرکل کانون استان نیز در بخش دیگری از این مراسم ضمن قدردانی از غلامرضا رمضانی خاطرنشان کرد این فیلم نگاه جنسیتی و کلیشه‌ای ندارد بلکه پیام این فیلم و مفاهیم آن با توجه به سن بچه‌ها به‌خوبی منتقل‌ شده است و ما هم تلاش می‌کنیم با تبلیغات مؤثر مخاطبان کودک و نوجوان و والدین‌شان را به تماشای این فیلم دعوت کنیم.

در پایان این مراسم کودکان و نوجوانان حاضر در سالن با عوامل فیلم عکس یادگاری گرفته و نظرهای خود را در رابطه با فیلم با کارگردان درمیان گذاشتند.

فیلم‌سینمایی «ضربه‌فنی» با کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته ‌شده است.
فیلم «ضربه‌فنی» تیر و مرداد سال ۱۳۹۸ در دو سانس صبح و عصر در سالن سینمای مرکز فرهنگی هنری شماره ۳۰ کانون تهران میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.