بعدی
like

تلاش سازندگان فیلم «اوج۱۱۰» برای نمایش درجشنواره فیلم فجر

‏. ‏(‏۴-‏دی-‏۱۳۹۸)

سازندگان فیلم «اوج۱۱۰» با کارگردانی سیاوش سرمدی تلاش دارند تا این فیلم را برای نمایش در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

به گزارش آرت کافه ،مهدی مطهر مجری طرح و دستیار تهیه‌کننده فیلم سینمایی «اوج۱۱۰» با اشاره به آخرین روند ساخت گفت: فیلمبرداری این فیلم از ابتدای پاییز آغاز شد و هم‌اکنون به نیمه رسیده است.


سینما اوج۱۱۰  سیاوش سرمدی   جلیل شعبانی   مهدی مطهر   وحید معدنی علیرضا داوودنژاد

وی ادامه داد: گروه تولید به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش است تا نسخه‌ای از فیلم را برای نمایش در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر آماده کند. «اوج۱۱۰»یکی از بزرگ ترین پروژه‌های سینمایی در حال ساخت است که سازمان‌های مختلفی چون ارتش جمهوری اسلامی و اوج در ساخت آن همکاری دارند.

فیلم سینمایی «اوج۱۱۰» با نویسندگی و کارگردانی سیاوش سرمدی و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی با نگاهی به بخش‌هایی از زندگی تیمسار ستاری و ساخت اولین جنگنده کاملا ایرانی در حال تولید است.

عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:نویسنده و کارگردان: سیاوش سرمدی، تهیه‌کننده: جلیل شعبانی، مجری طرح و دستیار تهیه‌کننده: مهدی مطهر، مدیر تولید: وحید معدنی، مشاور کارگردان: علیرضا داوودنژاد، مدیر برنامه‌ریزی: عادل معصومیان، دستیار اول کارگردان: سیدعلی هاشمی، بازیگردان: کیومرث مرادی، مدیر فیملبرداری: مجید گرجیان، مدیر صدابرداری: بهمن اردلان، تدوین: بهرام دهقانی، موسیقی: علیرضا کهن‌دیری، طراح صحنه: بابک کریمی طاری، طراح لباس: مجید لیلاجی، طراح گریم: شهرام خلج، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای: محمد برادران، منشی صحنه: فرحناز خسروآبادی، عکاس: حبیب مجیدی، ساخت فیلم پشت‌صحنه: محمود نجفی، دستیار تولید: محمداسماعیل کلبی‌آبادی و مدیر تدارکات: میلاد مولازاده.
@nasrodinmolla