بعدی
like
با کتاب «گم‌شدگان»

جیمز پترسون به فهرست پرفروش‌ها بازگشت

‏. ‏(‏۹-‏بهمن-‏۱۳۹۸)

مجله «نیویورک‌تایمز» لیست آثار پرفروش را منتشر کرد. این هفته جیمز پترسون نویسنده شناخته‌شده آمریکایی در ژانر پلیسی با کتاب «گم‌شدگان» موفق شد به فهرست پرفروش‌ها راه یابد.

به گزارش آرت کافه به نقل از ایبنا ، مجله «نیویورک‌تایمز» هر هفته فهرستی از آثار پرفروش خود در بخش‌های داستانی، غیرداستانی و کودک و نوجوان منتشر می‌کند. در این مطلب نگاهی به پرفروش‌ترین آثار داستانی این هفته خواهیم داشت.


فرهنگی  محافظین    جان گریشام  چه سن سرگرم‌کننده‌ای    کایلی رید جیمزپترسون  ادوارد عزیز    آن ناپالیتانو گمشدگان  نیویورک‌تایمز

«جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته دِلیا اُوِنز ۷۲ هفته است که در فهرست پرفروش‌ها قرار دارد و این هفته بار دیگر در جایگاه اول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز جا خوش کرده است. داستانی هیجان‌انگیز از روابط انسانی و عشق و تقلای انسانی تنها برای حیات. زنی که سال‌ها به تنهایی در جنگل زندگی کرده است ناگهان متهم به قتل می‌شود و سرنوشتی نامعلوم در انتظارش است. ریس ویتراسپون ستاره هالیوود با معرفی این کتاب در فهرست آثار گروه کتابخوانی‌اش نقش زیادی در محبوبیت داستانِ اُونز داشت.

«گم‌شدگان» نوشته جیمز پترسون و جیمز اُ بورن در هفته نخست انتشار در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت. وقتی اف بی آی از کاراگاه تام مون از میامی درخواست می‌کند برای کمک به حل موضوعی بین‌المللی به خارج از کشور برود با کمال میل نمایندگی شهرش را می‌پذیرد اما وقتی مون قاچاقچی کودکان را در آمستردام دستگیر می‌کند ماجرا پیچیده می‌شود و به پرونده‌ای درباره یکی از اهالی میامی ختم می‌شود.

«ادوارد عزیز» نوشته آن ناپالیتانو در هفته نخست انتشار موفق شد در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار بگیرد، اما حالا و پس از دو هفته در جایگاه سوم قرار دارد. پسری ۱۲ساله تنها نجات‌یافته سقوط هواپیماست و همه خانواده‌اش را در این حادثه از دست داده و در تلاش است زندگی جدید شروع کند و تراژدی بزرگ زندگی‌اش را پشت سر بگذارد.

«چه سن سرگرم‌کننده‌ای» نوشته کایلی رید پس از گذشت سه هفته از انتشار در جایگاه چهارم پرفروش‌ها قرار دارد. پرفروش‌های نیویورک‌تایمز وقتی پرستار آلیکس متهم به آدم‌ربایی می‌شود همه چیز دچار آشفتگی می‌شود.

«محافظین» نوشته جان گریشام پس از گذشت ۱۴ هفته از انتشار همچنان در میان پرفروش‌ها قرار دارد و جایگاهش تغییری نسبت به هفته گذشته نداشته و در جایگاه پنجم قرار دارد. کالن پُست، شخصیت اصلی داستان و وکیل دادگستری وکالت یک پرونده مهم را بر عهده می‌گیرد و با چند قاتل درگیر و زندگی‌اش دگرگون می‌شود.
@nasrodinmolla