بعدی
like

انتشار قطعه «دلتنگی»آرش زمانیان

‏. ‏(‏۵-‏تیر-‏۱۳۹۸)

آرش زمانیان آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده شناخته که در ارکستر رضا یزدانی فعالیت می‌کند، نخستین قطعه رسمی خود را در مقام خواننده بانام «دلتنگی» منتشر کرد.

به گزارش آرت کافه، زمانیان که پیش‌ از این دو کار بانام زمستون و سرگیجه را منتشر کرده بود با انتشار قطعه «دلتنگی» با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جرگه خوانندگان مجاز پیوست تا علاوه بر فعالیت‌هایش در زمینه نوازندگی و آهنگسازی، از این‌ پس به‌عنوان خواننده نیز در عرصه موسیقی حضور پیدا کند.


موسیقی  دلتنگی    آهنگسازی  تنظیم   خوانندگی  آرش زمانیان   محدثه عراقی  میلاد عدل  میکس و مستر  غزل ترکیان

قطعه «دلتنگی» با آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی آرش زمانیان و ترانه محدثه عراقی، توسط میلاد عدل (نوازنده گیتار) میکس و مستر شده و غزل ترکیان طراحی کاور آن را عهده‌دار بوده است.

آرش زمانیان درباره این اثر گفت: قطعه دلتنگی با زحمت و تلاش بسیار زیاد در کنار میلاد عدل، پس از طی شدن مراحل اخذ مجوز توسط شرکت آوای چنگ با مدیریت آقای روشان در فضای رسمی کشور منتشر شد که با توجه به استقبال مخاطبان از دو قطعه قبلی، تصمیم گرفتم علاوه بر فعالیت حرفه‌ای‌ام در زمینه آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی، به‌عنوان خواننده مجاز در این عرصه نیز فعالیت داشته باشم و قطعاتی را با صدای خودم به انتشار برسانم.