بعدی
like

«غول بابا» در تالار هنر

‏. ‏(‏۱۹-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

نمایش عروسکی «غول بابا» در تالار هنر به صحنه می رود.

به گزارش آرت کافه،نمایش عروسکی «غول بابا» با نویسندگی مهدی سیم ریز و کارگردانی محبوبه پاداش و مهدی سیم ریز هر روز به جز شنبه ها ساعت ۱۹/۱۵دقیقه میزبان خانواده ها می شود.

در خلاصه این نمایش آمده: فیروز در خیال خود به سرزمین قصه ها سفر کرده و با غول قصه جک و لوبیای سحرآمیز مواجه می شود. او که در رویای کودکانه اش غول را مهربان می بیند، متوجه می شود که غول پس از شکستن درخت، روی خانۀ گنبدی یک پیرزن افتاده و نجات پیداکرده است. فیروز تلاش می کند تا غول مهربان را به خانه اش در آسمان بازگرداند.

مینا قهرمانی، فاطمه شیرزاده و زهرا ناوشکی بازیگران نمایش «غول بابا» و سحر حسن زاده، لیلا بحری، وحید حمیدزاده و سحر دستمرد، مهدی وحیدی و هانیه بنکداران بازی دهندگان عروسک ها هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:مجتبی ذبیحی: تهیه کننده، فرشته ابراهیمی: طراح و ساخت عروسک، داوود شیخ: آهنگساز، مهدی سیم ریز: طراح صحنه، فاطمه شیرزاده: طراح پوستر و بروشور و ریحانه مطهری: روابط عمومی.

نمایش «غول بابا» اردیبهشت و خرداد در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده برای مخاطب کودک و نوجوان روی صحنه می رود.