بعدی
like

«بی‌وزنی» بزودی اکران می‌شود

‏. ‏(‏۱-‏خرداد-‏۱۳۹۸)

فیلم سینمایی «بی‌وزنی» با کارگردانی مهدی فرد‌قادری و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته بزودی در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش آرت کافه، پس از برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که صورت گرفته، فیلم سینمایی «بی‌وزنی» با نویسندگی و کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته قرار است بزودی پس از دریافت پروانه نمایش، در برنامه اکران سینماهای تهران و شهرستان‌ها قرار بگیرد و به عنوان یکی از فیلم‌های اجتماعی تولید شده در سال گذشته که در هیچ کدام از جشنواره‌ها حاضر نشده است، برای اولین بار در سینماهای عمومی روی پرده برود.


سینما بی‌وزنی  مهدی فرد‌قادری مرتضی شایسته امیرعلی دانایی بهاره کیان افشار نسیم ادبی یاسر جعفری جلال فاطمی سپیده مرادپور

«بی وزنی» که قصه‌ای زنانه دارد، پس از فیلم «جاودانگی» که در جشنواره‌های بین‌المللی معتبری حضور یافت و جوایز بسیاری را هم کسب کرد، دومین اثر این کارگردان محسوب می‌شود که به لحاظ فرم و کارگردانی فضایی متفاوت دارد. در حال حاضر هم برای آغاز اکران بین‌المللی آماده شده .تا شروعی موفق در عرصه‌های جهانی داشته باشد.

امیرعلی دانایی، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، یاسر جعفری، جلال فاطمی، سپیده مرادپور و تینا پاکروان بازیگران این فیلم هستند .


سینما بی‌وزنی  مهدی فرد‌قادری مرتضی شایسته امیرعلی دانایی بهاره کیان افشار نسیم ادبی یاسر جعفری جلال فاطمی سپیده مرادپور