بعدی
like

اجرای نمایش «آب و دیگران» در مرکز تئاتر کانون

‏. ‏(‏۱۷-‏تیر-‏۱۳۹۸)

نمایش عروسکی «آب و دیگران» با نویسندگی و کارگردانی علیرضا ناصحی مرداد ۱۳۹۸ در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود.

به گزارش آرت کافه، اجرای این نمایش از ۹ تیر ماه در کارگاه نمایش تئاتر شهر آغاز شده و تا ۲۸ همین ماه ادامه خواهد داشت. در ادامه نیز قرار است مرداد ۱۳۹۸ در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون به صحنه برود.


تئاتر  آب و دیگران   علیرضا ناصحی   کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

این اثر منتخب کارگاه نمایش تئاتر شهر است که در جشنواره «ایشارا دهلی‌ نو» در کشور هندوستان نیز مورد تجلیل قرار گرفته است.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: آقای کفِ پا به دنبال آب برای گلدانش می‌گردد. اما خشک‌سالی فرا رسیده و آقای کف پا ناگزیر وارد سفری می‌شود.

عروسک گردان‌های نمایش «آب و دیگران» هما خداجوی، مرجان‌ نامورآزاد، فرشاد فرهادپور، امیر نادعلی، مرتضی فرجی، علیرضا ناصحی و مرتضی حسینی هستند.

طراح پوستر این نمایش عروسکی محمدرضا محبی، طراح نور مسلم رضایی، مجری نور و صدا احسان فرهادپور، طراح عروسک طلیعه طریقی هستند و کار ساخت عروسک‌ها و اکساسوار عروسکی را هما خداجوی و مرجان نامورآزاد برعهده داشته‌اند. عکاسی از این اثر هنری را نیز مریم سهیلی و فرشاد فرهادپور انجام داده‌اند.

«آب و دیگران» جایزه بهترین ساخت عروسک و عروسک‌گردانی و همچنین جایزه نمایش منتخب آرای مردمی بخش نوجوانِ بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را از آن خود کرده بود.

این نمایش همچنین نامزد دریافت جایزه در بخش کارگردانی سال، موسیقی و نمایش‌نامه در همین دوره از جشنواره شده بود.

نمایش «آب و دیگران» در حال حاضر هر روز ساعت ۱۸ در کارگاه نمایش تئاتر شهر واقع در چهارراه ولیعصر تهران اجرا می‌شود .

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت یا ذخیره بلیت به سایت تیوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.