بعدی
like

ثبت نام ۳۳۰۰ فیلم در دهمین جشنواره «سیمرغ»

‏. ‏(‏۲۱-‏خرداد-‏۱۳۹۸)

از میان ۴۴۰۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ»، ۳۳۰۰ اثر در بخش فیلم برای شرکت در جشنواره ثبت نام کرده اند.

به گزارش آرت کافه،۳۳۰۰ اثر از میان تمام آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره برای حضور در این دوره از جشنواره آثار خود را در بخش فیلم به ثبت رسانده اند.


سینما سیمرغ فیلم کوتاه   فیلمنامه نویسی  تیزر   نماهنگ   پویانمایی

در رشته های فیلم کوتاه ۲۶۱۹ اثر، مستند ۱۱۴ اثر، فیلمنامه نویسی ۳۲۴ اثر، تیزر و نماهنگ ۹۵ اثر و پویانمایی ۱۴۸ عنوان اثر در بخش فیلم ثبت نام و در این دوره از جشنواره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شرکت کنندگان در ۵ رشته فیلم کوتاه داستانی، فیلم مستند، تیزر و نماهنگ، پویانمایی و فیلمنامه نویسی آثار خود را به ثبت رسانده اند.

همچنین در بخش کارکنان، اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی در رشته های فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلمنامه نویسی و همچنین در بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور علاقمندان تنها در رشته های فیلم مستند و فیلمنامه نویسی شرکت کرده اند.

جشنواره بین المللی «سیمرغ» با شعار «سالم زیستن، هنر است» در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، تابستان سال جاری در شهر تهران برگزار خواهد شد.