بعدی
like
علی نصیریان:

دوست ندارم خیابانی به نام من باشد

‏. ‏(‏۴-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

دوست ندارم خیابانی به نام من باشد،زیرا در آن خودنمایی و حس ریاست وجود دارد .

به گزارش آرت کافه، علی نصیریان که برای تماشای فیلم پشت‌صحنه و انتخاب بازیگران فیلم «گاو» به پردیس سینمایی چارسو آمده بود، درباره بخش «فیلم های کلاسیک مرمت شده» در جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: این اتفاق بسیار بزرگ و خوبی است که به همت جشنواره جهانی فیلم فجر رقم می خورد، زیرا باعث حفظ فیلم ها می شود و آن ها را با کیفیتی بهتر قابل دیدن می کند. این فیلم ها یادگارهای تاریخ سینمای ما هستند و باید در حفظ و بازنمایی آنها کوشید.


سینما عزت الله رمضانی فر   فیلم  گاو    علی نصیریان  عزت الله انتظامی جشنواره جهانی فجر

این بازیگر پیشکسوت در بخش دیگر صحبت هایش نارضایتی خود را از نامگذاری خیابانی به نامش در تهران ابراز کرد و تصریح کرد: این کار را دوست ندارم، زیرا در آن خودنمایی و حس ریاست وجود دارد و من علاقه ای به این امر ندارم.

نصیریان از همبازیان گذشته اش که دیگر در قید حیات نیستند یاد کرد و گفت: رفتن آنها برای من بسیار غم انگیز است، خانم ها صفوی و شهابی، آقایان بهجت، مشایخی، انتظامی و... هنرمندان بزرگی بودند که از میان ما رفتند.

وی در پایان با اشاره به خاطره ای از ایفای نقش در فیلم «گاو» گفت: در جلسات گریم خیلی گفت و گو داشتیم که چه کار کنیم صورت های مان نسوزد. از من و انتظامی و مشایخی خواستند که به بندر انزلی برویم و آفتاب بگیریم!

عزت الله رمضانی فر دیگر بازیگر فیلم «گاو» در ادامه صحبت های علی نصیریان بیان کرد: البته آقای انتظامی نیامدند و گفتند می خواهند در حس و حال نقش شان باقی بمانند.