بعدی
like

مرضیه برومند نمایش «سیمین و فرزان» را افتتاح می کند

‏. ‏(‏۱۶-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

مراسم افتتاح اجرای عمومی و رونمایی از پوستر نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» در سالن انتظار قشقایی برگزار می شود.

به گزارش آرت کافه،مراسم افتتاح اجرای عمومی و رونمایی از پوستر نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» یکشنبه ۱۸ فروردین ماه در سالن انتظار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.


تئاتر  سیمین و فرزان    روسلان و لیودمیلا   آلکساندر پوشکین   فهیمه عابدینی  قشقایی

در این مراسم که ساعت ۱۹.۳۰ و پیش از اولین اجرای نمایش در تالار قشقایی برگزار خواهد شد، مرضیه برومند وهنرمندانی چون میترا حجار، افسانه چهره‌آزاد و شاهرخ فروتنیان با امضای پوستر و ایراد سخن ، اجرای عمومی این نمایش را به طور رسمی اعلام می کنند.

نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» بر اساس منظومه‌ «روسلان و لیودمیلا» نوشته‌ آلکساندر پوشکین و با نویسندگی و کارگردانی فهیمه عابدینی روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است که سیمین در شب عروسی‌اش با فرزان، گم می‌شود و فرزان راهی پرفراز و نشیب برای یافتن او آغاز می‌کند.

در نمایش عروسکی «سیمین و فرزان» فهیمه عابدینی و صادق صادقی‌پور به عنوان بازیسازان حضور دارند. نوازندگان موسیقی آرش لطفی، مانا جوادی، طراحی و ساخت عروسک را رفعت هاشمی سی‌سخت، مرضیه سرمشقی و طراحی و ساخت دکور را بابک جوانمرد، صادق صادقی‌پور، طراحی و دوخت لباس را الهه میرزایی و هانیه زحمتکش (خنده‌ی باران) بر عهده دارند.

این نمایش که از ۱۸ فروردین تا ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۰ در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهد بود، در سه روز نخست اجرا با تخفیف ۲۰ درصد قیمت بلیت همراه است.

علاقه مندان می توانند از طریق سایت تیوال برای خرید بلیت های این اجرا اقدام کنند.