بعدی
like
رایزنی مدیر مجموعه تئاترشهر با مقامات عالیرتبه دولتی، شهرداری و نیروی انتظامی

تئاتر شهر در جستجوی آرامشی پایدار است

‏. ‏(‏۲۴-‏خرداد-‏۱۳۹۸)

مدیر مجموعه تئاترشهر در روزهای گذشته ضمن رایزنی با برخی مقامات دولتی و انتظامی پیرامون بهسازی و اصلاح شرایط اجتماعی محیط پیرامونی این مجموعه، خواستار اقدامات جدی آنها در این زمینه شد.

به گزارش آرت کافه، در پی تشدید آشفتگی محیط فیزیکی پیرامون تئاتر شهر ، مدیریت این مجموعه از سال گذشته اقدامات گسترده ای را از مسیر رایزنی با نهادها و مقامات مسئول انجام داد و حتی در ماه قبل در قالب نامه ای به مدیرکل هنرهای نمایشی نسبت به وقوع حوادث غیرقابل جبران هشدار داد. امری که در یکی از نمونه های خود چند روز قبل در قالب تیراندازی میان دست فروشان حاشیه ی این مجموعه خود را آشکار کرد که انعکاس فراوانی در فضای رسانه ای و اجتماعی کشور داشت. در همین رابطه سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر با فرماندار تهران،مدیران شهرداری و تعدادی از مقامات بلند پایه ی انتظامی دیدار و ضمن دیدار و گفت و گو با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایشان خواست مشکلات مجموعه را به سمع عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و پیروز حناچی شهردار تهران برساند.


تئاتر سعید اسدی تئاتر شهر پیروز حناچی عبدالرحمان فضلی وزارت کشور

سعید اسدی همچنین در دیدار با عیسی فرهادی فرماندار تهران ضمن ابراز نگرانی از شرایطی که طی ماه های اخیر در محیط پیرامونی مجموعه تئاتر شهر اتفاق افتاده است به طرح موضوعاتی چون محصور کردن فضای مجموعه تئاتر شهر، پاکسازی محیط این مجموعه از افراد نابهنجار و ایمن سازی مضاعف و جمع آوری دستفروشان را خواستار شد.

همچنین مدیر مجموعه تئاتر شهر با سرهنگ قاسم زاده رییس کلانتری، سرهنگ باقری معاون اطلاعات کلانتری ، سرهنگ کرمی سرکلانتر کلانتری جامی، طاهری شهردار ناحیه ۱ و مهندس خرد معاون خدمات شهری منطقه ۱۱ شهرداری تهران جلساتی را برگزار کرد.

در این جلسات به راه های عملی دست یابی به آرامشی پایدار پیرامون تئاتر شهر پرداخته و مقرر شد علاوه بر برنامه ریزی راهبردی جهت حذف آسیب ها در این محیط، اقدامات عملی و فوری نیز جهت بالا بردن امنیت و حفظ حریم مجموعه صورت پذیرد.