بعدی
like

آغاز اجرای صبحگاهی نمایش «ساعت هشت در کشتی»

‏. ‏(‏۲۶-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

نمایش «ساعت هشت در کشتی» با کارگردانی مریم کاظمی از هفته جاری برنامه اجراهای صبح خود را که ویژه مهدها و مدارس می شود آغاز کرد.

به گزارش آرت کافه،«ساعت هشت در کشتی» نوشته آلریچ هاب با ترجمه حسین فدایی حسین به ماجرای سفر دریایی سه پنگوئن در بزرگ ترین طوفان زمین می پردازد. در این نمایش اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی ، مهراد زمانی ، حسن همتی و اعضای اصلی، مربیان و هنرجویان گروه تئاتر مستقل ایفای نقش می کنند.


تئاتر  ساعت هشت در کشتی    آلریچ هاب حسین فدایی حسین اصغر همت  علی فروتن  حمید گلی   مهراد زمانی   حسن همتی

در«ساعت هشت در کشتی» برای اولین بار ۶ گروه متفاوت از هنرجویان کارگاه بازیگری گروه تئاتر مستقل همراه مربیانی که از اعضای اصلی گروه تئاتر مستقل هستند نقش مسافران و ملوانان کشتی نوح را بازی می کنند.

نازنین صفا، عرفان میدانلو ، حسام کلانتری، فاطمه خدابنده لو، سعیدغره داغلی، فرید تجویدی، کاظم بابایی، شادی کارآیین، نرگس صفا منش، زهرا روشن ضمیر، سمیه بیگی، شقایق اصلانی و هایده حسین زاده از اعضای گروه تئاتر مستقل مربیان این ۶ گروه بوده و نقش ملوانان کشتی را نیز بر عهده دارند.یلدا فرهبد نیز در نقش رنگین کمان روی صحنه می رود.

موسیقی این نمایش را فرید نوایی، طراحی صحنه را سینا ییلاق بیگی ، طراحی لباس توسط مژکان عیوضی ، طراحی و ساخت عروسک های نمایشی توسط سهیلا باجلان و طراحی پوستر و بروشور آن توسط پریسا فلاح زاده ، عکس امیرعابدی، گریم حسین تبریزی، مدیران صحنه پرنیا غفرانی ، مدیسا قاضی ، سما احمدی ، علی قره خانی و سبا کریمیان هستند.در گروه کارگردانی سعیده دادگر و شقایق اصلانی همکاری دارند. مهراد زمانی دستیار اول کارگردان و برنامه ریز ، جواد اعرابی نیز مدیر اجرایی این پروژه نمایشی است.

سامانه فروش بلیط این نمایش در سایت ایران کنسرت به آدرس www.irannamayesh.com/buy/۱۰۴۸۲ خرید بلیت اجراهای ساعت ۲۰ در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

مهدهای کودک و مدارس می توانند از طریق شماره تلفن های ۰۹۱۹۰۷۷۶۰۹۸ و ۰۹۳۵۷۴۰۸۵۹۷ برای رزرو و هماهنگی اقدام کنند.