بعدی
like

برگزاری کنسرت فرزاد فرخ چهره جدید موسیقی پاپ

‏. ‏(‏۹-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

فرزاد فرخ چهره جدید موسیقی پاپ ، نخستین کنسرت رسمی‌اش را با اجرای قطعه‌های آلبوم «انرژی مثبت» در تهران برگزار کرد.

به گزارش آرت کافه، فرزاد فرخ که از چهره‌های جدید موسیقی پاپ ، نخستین کنسرت خود را قرار بود در دو سانس و شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار کند،اما استقبال هواداران این خواننده باعث شد این اجرا برای دو سانس دیگر و در هشتم اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تمدید شود.


موسیقی فرزاد فرخ   دیوونه برگرد   هوای تو     رویای من  سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی

حدود هشت هزار نفر در نخستین اجراهای فرزاد فرخ به استقبال این خواننده آمدند تا شروعی باشکوه برای این خواننده رقم بزنند. این کنسرت به اجرای قطعه‌های آلبوم «انرژی مثبت» اختصاص داشت.

«گل قرمز»، «اهل عاشقی» و «لبخند» نخستین قطعه‌هایی بود که فرزاد فرخ در کنسرتش خواند. فرم اجرا و توان خواننده در بخش‌های مختلف کنسرت، نوید حضور خواننده‌ای با کیفیت استاندارد در موسیقی پاپ کشورمان را می‌دهد.

«خواب» قطعه‌ بعدی این کنسرت بود. فرخ پیش از اجرای این قطعه گفت: این قطعه را برای روح پدرم ساختم. مطمئنم که اکنون در سالن حضور دارد و امیدوارم برایش پسر خوبی بوده باشم. این قطعه را به تمام پدر و مادران آسمانی تقدیم می‌کنم.

«قلبم باهاته» و «دیوار» قطعه‌های بعدی بودند. قطعه‌ «دُردانه» را تقریبا همه سالن با فرزاد فرخ همخوانی کردند.

«عاشق خجالتی» و «انرژی مثبت» قطعه‌های بعدی این کنسرت بودند.

فرزاد فرخ پیش از اجرای قطعه‌ «حس بیخیالی» گفت: این قطعه ماجرای زندگی شخصی منه. قرار نبود این قطعه در آلبوم «انرژی مثبت» باشد، اما به پیشنهاد آقای اردستانی این قطعه را در آلبوم گذاشتیم و به شدت مورد توجه هواداران قرار گرفت.

«دیوونه برگرد» آخرین قطعه‌ این کنسرت بود، اما با اصرار حاضران در سالن، قطعه‌های «هوای تو» و «رویای من» برای بار دوم اجرا شدند.