بعدی
like

«ستوان آینیشمور» در تماشاخانۀ شانو

‏. ‏(‏۱۷-‏اردیبهشت-‏۱۳۹۸)

نمایش «ستوان آینیشمور» با کارگردانی احمد شاه‌قاسمی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا عیوضی از شنبه، ۲۱ اردیبهشت‌‌ماه در تماشاخانۀ شانو روی صحنه می رود.

به گزارش آرت کافه،نمایشنامۀ این اثرِ آمریکایی‌زبان را مارتین مک‌دونا نگاشته که زهرا جواهری آن را به زبان فارسی ترجمه کرده است.


تئاتر  ستوان آینیشمور   احمد شاه‌قاسمی   حمیدرضا عیوضی   تماشاخانۀ شانو حسین رضوانی  عماد زارعی  کاوه کلهر  احمد شاه‌قاسمی  فرناز افشار  امیرحسین دانشجو

داستان «ستوان آینیشمور» درباره ستوان‌دومی است که حامی حقوق حیوانات و دار و ندارش گربه‌اش، توماس است. به او اطلاع می‌دهند که توماس کمی کسالت دارد و او برای دیدار گربه‌اش به آینیشمور برمی‌گردد، اما همزمان با بازگشتش به این شهر، ماجرایی دیگر برای او به وقوع می‌پیوندد.

در این نمایش، حسین رضوانی، عماد زارعی، کاوه کلهر، احمد شاه‌قاسمی، فرناز افشار، امیرحسین دانشجو، امیر نبوی و مهدی رضایی بازی می کنند.

دیگر عوامل این اجرا عبارت‌اند از: دستیار کارگردان: ارشک هارونی؛ منشی صحنه: آنا طالب‌زاده؛ مدیر صحنه: امیرعباس فراهانی؛ روابط عمومی: مهران عشریه و تبلیغات مجازی: ندا کاوندی.

«ستوان آینیشمور» برگزیدۀ سومین دورۀ رقابتیِ درون‌کارگاهیِ «کارگاه اشتراک» است که با حمایت سرپرستان این کارگاه، آمادۀ اجرا شده است.

پیش‌فروشِ بلیتِ این نمایش از سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه در سایت تیوال آغاز شده است.

این اثر تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه هرروز ساعت ۲۱ در تماشاخانۀ شانو به نشانیِ خیابان وصال شیرازی، بالاتر از چهارراه طالقانی، کوچۀ فرهنگی (بهنام) روی صحنه خواهد رفت.