بعدی
like

بازی بهبودى و بیضایى در فیلم «ریست»

‏. ‏(‏۱۹-‏اسفند-‏۱۳۹۷)

رضا بهبودى و سودابه بیضایى برای بازی در فیلم «ریست» با کارگردانى محمدرضا لطفى و تهیه کنندگى امیر سیدزاده انتخاب شدند.

به گزارش آرت کافه، پس از مذاکره با چند گزینه سینمایى و تئاترى در نهایت رضا بهبودى و سودابه بیضایى به عنوان بازیگران اصلى فیلم سینمایى «ریست» با کارگردانى محمدرضا لطفى و تهیه کنندگى امیر سیدزاده انتخاب شدند تا در روزهاى آینده مقابل دوربین بروند.


سینما رضا بهبودى   سودابه بیضایى   ریست   محمدرضا لطفى

این دومین همکارى رضا بهبودى با محمدرضا لطفى است . پیش از این نیز در فیلم سینمایى «روایت ناپدید شدن مریم» این همکارى صورت گرفته بود.

«ریست» به عنوان دومین فیلم بلند محمدرضا لطفى، فیلمى جسورانه با فیلمنامه اى چالش برانگیز است که با فرم و شکلى متفاوت نیز ساخته خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: احساس مى کنم دیوونه شدم...یه جورایى به تمام دوربین هاى مداربسته که دارن آدم رو کنترل می کنن حساسیت پیدا کردم...اونقدر توى این ماجرا غرق شدم که احساس مى کنم پشت همه این دوربینا یه نفره...یه نفر که چهار چشمى داره منو نگاه مى کنه!

عوامل «ریست» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمدرضا لطفى، تهیه کننده: سید امیر سید زاده، مدیر فیلمبردارى: مجید گرجیان، طراح صحنه و لباس: افسانه صرفه جو، طراح گریم: پدرام زرگر،صدابردار: علی گراکویى، تدوین: بابک قائم، مدیر تولید: محمد سید زاده، جانشین تولید: حامد آزادى، دستیار اول کارگردان: مرجان بقایى و مشاور رسانه اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى.