بعدی
like

تجمع معترضان گرجستانی برای رفتارهای خارج از اخلاق تتلو

‏. ‏(‏۱۰-‏فروردین-‏۱۳۹۸)

امروز جمعی از مردم گرجستان در تفلیس تجمع و به رفتارهای تتلو در کنسرتی که چهارم فروردین در پایتخت گرجستان داشت اعتراض کردند.

به گزارش آرت کافه به نقل از بی بی سی،جمعی از مردم گرجستان در مقابل سفارت ایران در تفلیس تجمع و به رفتارهای خواننده ایرانی امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو در کنسرتی که چهارم فروردین در پایتخت گرجستان داشت اعتراض کردند.


موسیقی گرجستان   سفارت ایران   تفلیس   امیر حسین مقصودلو   تتلو

در واکنش سفارت ایران در تفلیس از اینکه رفتارهای خارج از اخلاق و قانون به اصطلاح یک خواننده ایرانی باعث رنجش و واکنش گروهی از مردم گرجستان شده اظهار تاسف کرد.

سفارت ایران در بیانیه خود نام کسی را ذکر نکرده، اما اشاره کرده فرد مذکور در ایران پرونده قضایی دارد و این سفارت و دولت ایران هیچ گونه ارتباطی با سفر و برگزاری کنسرت این فرد در تفلیس نداشته و از عاملان سفر و برگزار کنندگان کنسرت مذکور کاملا بی‌اطلاع است.

سفارت ایران از مردم گرجستان خواست رفتارهای غیراخلاقی و ناهنجار برخی افراد بزهکار را که آگاهانه یا ناگاهانه به ارزش‌های اخلاقی، فرهنگی و قوانین و مقررات دو کشور بی‌احترامی می‌کنند از فرهنگ و تمدن دیرینه ایرانی جدا دانسته و آن را نمونه‌ای از جامعه اخلاق مدار ایرانی ندانند.