سازمان-سینمایی-حوزه-هنری


در نشست هم اندیشی سینمای کودک و نوجوان درحوزه هنری عنوان شد:

سینمای دهه۶۰ در نشاط اجتماعی تأثیر داشت

پانزدهمین نشست هم اندیشی «سینما، گفتمان فرهنگی» با موضوع «سینمای کودک و ترسیم افق‌های پیش رو» با حضور وحید نیکخواه آزاد، نادره ترکمانی، جعفر گودرزی، ابراهیم فروزش، کامبوزیا پرتوی ، سیدجواد هاشمی ‌و یزدان عشیری در سازمان سینمایی حوزه هنری برگزار شد.

‏۱۵-‏شهریور-‏۱۳۹۸

سازمان سینمایی حوزه هنری، وزارتخانه ای بی وزیر!

در این ۲۰ سال اخیر سازمان سینمایی حوزه و شرکت بهمن سبز که در پخش و اکران فیلم فعال است،چه گلی به سر این سینمای از نفس افتاده زده اند؟!نه در عرصه فیلمسازی موفق بوده اند و نه در اکران فیلم ها.

‏۱۲-‏مرداد-‏۱۳۹۸

مومنی‌شریف در سمینار مدیران سینمایی حوزه هنری در مشهد مقدس:

کسب درآمد از سینماداری اولویت حوزه هنری نیست

محسن مومنی‌شریف رییس حوزه هنری در سمینار مدیران سینمایی حوزه هنری در مشهد مقدس از تداوم حرکت جهادی و نهضت بازسازی و تجهیز سینماهای این نهاد خبر داد.

‏۱۴-‏تیر-‏۱۳۹۸

رییس حوزه هنری در گردهمایی مدیران سینمایی حوزه هنری عنوان کرد:

رشد اعتماد مردم به سینماهای حوزه هنری

حوزه هنری در جذب مخاطب سینمایی با ۸ درصد افزایش میزان تماشاگر نسبت به دیگر سینماها روبه رو بوده و با این روند بزودی به رشد۴۰ درصدی از فروش سینمای کشور خواهد رسید.

‏۲۰-‏اسفند-‏۱۳۹۷

در نشست تحلیلی «جوان‌گرایی در سینما» حوزه هنری عنوان شد:

پروانه ساخت؛ نخود سیاه فیلمسازان جوان!

نشست تحلیلی «جوانگرایی در سینما» با حضور مرجان اشرفی‌زاده، بهروز نورانی‌پور، تورج اصلانی، مرتضی علی عباس‌میرزایی، کاوه سجادی‌حسینی و یزدان عشیری در سازمان سینمایی حوزه هنری برگزار شد.

‏۱۳-‏اسفند-‏۱۳۹۷

جشنواره فیلم فجر؛ فرصت‌ها و تهدیدها

بیست و سومین شماره«سوره سینما» منتشر شد

شماره ۲۳ ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه دی ماه ۹۷ منتشر شد.

‏۱۵-‏بهمن-‏۱۳۹۷

«آقای گوزن» در جشنواره «اکس گراند» آلمان

انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» محصول مشترک مرکز تلویزیون و انیمیشن سازمان سینمایی حوزه هنری در بخش رقابتی جشنواره «اکس گراند» آلمان حضور دارد.

‏۲۸-‏آبان-‏۱۳۹۷

نشست مشترک دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت و رییس سازمان سینمایی حوزه هنری

محمد خزاعی دبیر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در آستانه برگزاری این رویداد سینمایی با محمد حمزه زاده رییس سازمان سینمایی حوزه هنری دیدار کرد. در این نشست مشترک، پیرامون شناسایی راهکارهای موثر برای تبیین بهتر اهداف فرهنگی جشنواره، چگونگی تعامل با دستگاه‌ها و مراکز سینمایی کشور و همکاری برای اجرای باشکوه تر این رویداد بین‌المللی گفت و گو و تبادل نظر شد.

‏۲۲-‏مهر-‏۱۳۹۷