سازمان-سینمایی-حوزه-هنری


حوزه هنری می خواهد سازمان سینمایی را زیر یوغ خود بیاورد؟!

تمام اهالی رسانه مستقل و سینماگران با فرهنگ ،با وجود اعتراض به عملکرد و اشتباه های سازمان سینمایی و رییس آن،برای نجات سینمای ایران و از دست نرفتن کامل آن،در برابر هجوم گسترده و سنگین حوزه هنری بایستند و باید از سازمان سینمایی در این مقطع دفاع کنند.

‏۴-‏دی-‏۱۳۹۸

جوانگرایی به شیوه سازمان سینمایی حوزه هنری،فرجی رفت،فرجی آمد!

این هم شیوه جدید و کار راه انداز جوانگرایی در سازمان سینمایی است که یک فرجی برود و یک فرجی دیگر به طور اتفاقی و کاملا شانسی بیاید!

‏۱۳-‏آذر-‏۱۳۹۸

«آقای گوزن» در جشنواره بین‌المللی انیمیشن لندن

انیمیشن «آقای گوزن» با کارگردانی مجتبی موسوی و محصول مشترک سازمان سینمایی حوزه هنری در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی انیمیشن لندن (LIAF) حضور دارد.

‏۱۲-‏آذر-‏۱۳۹۸

در نشست هم اندیشی سینمای کودک و نوجوان درحوزه هنری عنوان شد:

سینمای دهه۶۰ در نشاط اجتماعی تأثیر داشت

پانزدهمین نشست هم اندیشی «سینما، گفتمان فرهنگی» با موضوع «سینمای کودک و ترسیم افق‌های پیش رو» با حضور وحید نیکخواه آزاد، نادره ترکمانی، جعفر گودرزی، ابراهیم فروزش، کامبوزیا پرتوی ، سیدجواد هاشمی ‌و یزدان عشیری در سازمان سینمایی حوزه هنری برگزار شد.

‏۱۵-‏شهریور-‏۱۳۹۸

سازمان سینمایی حوزه هنری، وزارتخانه ای بی وزیر!

در این ۲۰ سال اخیر سازمان سینمایی حوزه و شرکت بهمن سبز که در پخش و اکران فیلم فعال است،چه گلی به سر این سینمای از نفس افتاده زده اند؟!نه در عرصه فیلمسازی موفق بوده اند و نه در اکران فیلم ها.

‏۱۲-‏مرداد-‏۱۳۹۸

مومنی‌شریف در سمینار مدیران سینمایی حوزه هنری در مشهد مقدس:

کسب درآمد از سینماداری اولویت حوزه هنری نیست

محسن مومنی‌شریف رییس حوزه هنری در سمینار مدیران سینمایی حوزه هنری در مشهد مقدس از تداوم حرکت جهادی و نهضت بازسازی و تجهیز سینماهای این نهاد خبر داد.

‏۱۴-‏تیر-‏۱۳۹۸

رییس حوزه هنری در گردهمایی مدیران سینمایی حوزه هنری عنوان کرد:

رشد اعتماد مردم به سینماهای حوزه هنری

حوزه هنری در جذب مخاطب سینمایی با ۸ درصد افزایش میزان تماشاگر نسبت به دیگر سینماها روبه رو بوده و با این روند بزودی به رشد۴۰ درصدی از فروش سینمای کشور خواهد رسید.

‏۲۰-‏اسفند-‏۱۳۹۷

در نشست تحلیلی «جوان‌گرایی در سینما» حوزه هنری عنوان شد:

پروانه ساخت؛ نخود سیاه فیلمسازان جوان!

نشست تحلیلی «جوانگرایی در سینما» با حضور مرجان اشرفی‌زاده، بهروز نورانی‌پور، تورج اصلانی، مرتضی علی عباس‌میرزایی، کاوه سجادی‌حسینی و یزدان عشیری در سازمان سینمایی حوزه هنری برگزار شد.

‏۱۳-‏اسفند-‏۱۳۹۷