بعدی
like
در کنسرت«جهان در جهان»

ابوا، راوی آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی می شود

‏. ‏(‏۱۱-‏آبان-‏۱۳۹۸)

مجموعه ای از آثار هفت آهنگساز معاصر ایرانی در قالب کنسرتی با عنوان«جهان در جهان» با همت نازنین احمدزاده نوازنده ساز ابوا اجرا می شود.

به گزارش آرت کافه،در این اجرا که ۱۶ آبان ماه در تالار رودکی برگزار می شود ، مجموعه‌ای از آثارِ هفت آهنگساز معاصر ایرانی برای ساز ابوا و آنسامبل در تالار رودکیِ تهران به روی صحنه خواهد رفت.


موسیقی  جهان در جهان    نازنین احمدزاده  محمدرضا تفضلی  حسامالدین دارابی  روزبه رفیعی  آرمین صنایعی  شروین عباسی  حمید عسکری   کارن کیهانی

در این کنسرت که «جهان در جهان» نام گرفته ‌است، آثاری از محمدرضا تفضلی، حسامالدین دارابی، روزبه رفیعی، آرمین صنایعی، شروین عباسی، حمید عسکری و کارن کیهانی برای ترکیباتی چون ابوا سولو، ابوا-پیانو، ابوا-ویلنسل و ابوا-گیتار به اجرا در خواهند آمد. ۶ اثر از آثار مورد اجرا به سفارش نازنین احمدزاده، نوازنده‌ ابوا نوشته شده اند و برای نخستین‌بار (world premier) توسط نوازندگان شاخصی چون سینا خلج (گیتار)، کارن سلاجقه (پیانو)، یاسمن کوزه گر (ویلنسل) ، هادی یوسفی (پیانو) و نازنین احمدزاده(ابوا) نواخته می شوند.

نازنین احمدزاه نوازنده ابوا که در کارنامه هنری خود همکاری با ارکستر ملی،ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر سمفونیک اوزنابروک (آلمان)، ارکستر شهرداری تهران و ارکستر فیلارمونیک شهر تهران را دارد با تدارک چنین کنسرتی علاوه بر اجرای آثاری از هفت آهنگساز ایرانی برای ساز اختصاصی خود، آنها را تا پایان سالِ جاری، ضبط و منتشر خواهد کرد.

بلیت های کنسرت «جهان در جهان» که ۱۶ آبانماه ساعت ۲۰ در تالار رودکی برگزار می شود از طریق سایت ایران کنسرت قابل خریداری است.
@nasrodinmolla